m
English

Auto Kopriva
Mercedes - Benz S classe, Mercedes E classe, Dodge Grand Lux 6+1

 

HOME

Transfery, dopravní služby

Mercedes S 430 L

Mercedes E 320 CDI

Dodge Grand Lux 6 + 1

Služby pro firmy

Výlety do okolí Prahy
Prohlídky Prahy
Pražský hrad
Staré Město
Karlův most
Židovské Město

Related Links

 

Finále SUPERSTAR - rok 2005

Přehled finalistů soutěže SUPERSTAR 12 FINALISTŮ 2005

Vlastimil Horváth - 27 let, Vranov u Benešova
povolání:
skladník ve firmě zabývající se elektrotechnikou
procento získaných hlasů: 32%
Z postupu do finále má velkou radost a při pohledu na číslo všech přihlášených, má pocit, že je to něco ohromného! Ve volné čase si Vlasta zlepší náladu určitě sportováním nebo rád zajde s přáteli do kina na nějakou komedii. Proti nervozitě bojuje jídlem, miluje sladkosti a velmi si pochutná na těstovinách. A do jakého kouta světa by s chutí vycestoval? "Rád bych se podíval do Ameriky."


Michal Hudček - 26 let, Praha
povolání: zvukař v nahrávacím studiu
procento získaných hlasů: 24%
Odmalička je prý optimista a úsměv na tváři k němu zkrátka patří. Vystudoval konzervatoř - hru na akordeon. Mezi jeho hudební vzor patří hlavně skupina U2, Freddie Mercury, George Michael. Občas si zazpívá v karaoke baru a udělá tak radost svým fanouškům. V případě, že mu to čas dovolí, rád si zahraje tenis, zajde do fitnes nebo zaplavat. Taky se velice rád potápí a nebo se odreaguje jen tak procházkou v lese. Doma mu dělají příjemnou společnost zvířecí miláčkové kočka a pes. Z muzikantské rodiny nepochází, ale hudební talent zdědil nejspíš po dědovi, který byl to Moravák a prý nádherně zpíval.

Michaela Nosková - 22 let, Brno
povolání: studentka Jamu v Brně, obor muzikálové herectví
Procento získaných hlasů: 33,7 %
Míša studuje druhým rokem JAMU, miluji zpívání a tanec! Kromě zpívání má ráda vlastně pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Když je čas, snaží se dělat všechny možné sporty co existují. Kdyby mohla, bude skákat padákem či bungee jumping. Z hudby si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. Do SuperStar se přihlásila sama, ale 3 dny před začátkem, to chtěla vzdát. A tak nyní vděčí kamarádům, že ji na konkurz dotáhli.

Gabriela Al Dhábba - 19 let, Praha
povolání: ze zdravotních důvodů musela přerušit studium jazykového gymnázia
Procento získaných hlasů: 33,6 %
19letá servírka z Prahy vystupovala v Lucerně; jako vokalistka skupiny Queen Revival, vokalistka skupiny Citron, sólistka plesového orchestru. Jejím idolem a interpretem kterého si ráda poslechne je např. Shirley Bassey, No Doubt, Queen, Dusty Springfield. Její zájmy se točí také především kolem muziky - hra na piáno a nyní se začala učit hrát na kytaru. Své jméno má Gába po otci, který je z Jemenu, dříve vystupovala pod příjmením Sýkorová. Ale ve svých osmnácti se svobodně rozhodla k navrácení svého původního jména.

Ali Amiri - 25 let, Plzeň (Teherán)
povolání: student medicíny
Procento získaných hlasů: 48,3 %
Tento mladý muž pochází z hlavního města Íránu - Teheránu. Do Čech, kde žije již sedm let, se dostal náhodou. V sedmnácti se rozhodl studovat medicínu v Evropě. Nejprve uvažoval o Anglii nebo jiné zemi, kde bych mohl studovat v angličtině. Toto rozhodnutí bylo však příliš drahé. Zároveň se Ali doslechl o dobré univerzitě v Česku a tak bylo jasné kam jeho kroky povedou. První rok strávil v Poděbradech a po té odešel do Plzně, kde nyní studuje lékařskou fakultu. Češtinu se učil hodně z televize. Amiri hodně cestoval a poznal různé kultury. Česku chce přinést hudbu, jež pochází od srdce člověka, který už byl v mnoha zemích.

Monika Šramlová - 26 let, Hostinné
povolání - momentálně nezaměstnaná
Procento získaných hlasů: 14 %
O sobě si myslí, že je dost upřímná. Má ráda, když je mezi lidmi jasno. Má jistou dávku diplomacie a snaží se nebýt pokrytecká. Ze sportovních radovánek si nejraději zaplave, to se pak cítí ve svém živlu. S chutí chodí po horách a vůbec kdekoli na čerstvém vzduchu.

Klára Zaňková - 16 let, Lično
povolání: studentka státní konzervatoře v Praze
Procento získaných hlasů: 26%
Zpěvu se věnuje od šesti let, hraje na klavír a nyní studuje státní konzervatoř v Praze, obor populární zpěv. Již delší dobu zpívá Klára vokály v kapele Crazy Diamond, ale nyní musí na čas tuto příjemnou aktivitu přerušit. O sobě si myslí, že je rebelkou i když to možná není vidět. Považuje se za úplně normální holku, která si občas zajde zaplavat. Ráda čte, poslouchá dobrou muziku, baví jí spát a je velkou milovnicí řecké
kuchyně. V každém případě chce mít hudební vzdělání a ráda by k tomu možná přidala i nějakou vysokou školu.

Petr Bende - 27 let, Újezd u Rosic
povolání - momentálně nezaměstnaný
Procento získaných hlasů: 23%
Kromě zpívání se ve volném čase zajímá o historii, hrady a zámky. Je velkým milovníkem Českého Krumlova, s chutí by vyrazil do jižních států - Řecka, Itálie. Pobyt tam ale bere jako možnost podívat se po památkách, z válení u moře by zešílel. Má rád lidi, večírky, zábavu a muziku hlavně!

Filip Jankovič - 19 let, Trenčín
povolání: student gymnázia
Procento získaných hlasů: 24%
Kromě zpěvu miluje tanec, kterému se věnuje odmalička. "Tančit jsem začal jako úplné nemehlo před pěti lety. Šel jsem přes folklór, latinskoamerické tance, až jsem skončil u diska. Můj největší úspěch? Vícemistr Evropy 2004 v Disco-Dance sólo." Je možné, že nadání pro tanec podědil po svém otci, který žije v Kanadě a působil tam jako tanečník. Filip zbožňuje Black music - R&B, Soul, Hip-Hop, ale i pop a muzikály. Oblíbeným filmem je Titanic, ale má rád i horory - rád se bojí a potom komedie - rád se zasměje. Je milovníkem pizzy, českých buchet a slovenské kuchyně. Své typické čapky bral nejprve jako maskovací manévr a pak už mu zůstaly. "Nesnáším své vlasy. Jsou strašně neposedné, vypadám, jako bych měl na hlavě kaktus. Jednodušší je dát si čapku."

Janika Kolářová - 17 let, Brno
povolání: studentka gymnázia s uměleckým zaměřením
Procento získaných hlasů: 15%
Kromě zpěvu, kterému se věnuje od 6.třídy, má nejraději asi tanec. Věnuje se mu a trénuje s taneční skupinou Magic free group. Bohužel nyní asi nebude mít Janika tolik času na tréniky, jak by si přála, ale tancovat chce dál. Mezi její oblíbené herce patří třeba Adrian Brody, Halle Bery, Meg Ryan, Tom Hanks, Nicolas Cage. Pokud právě nezpívá, ráda si zajde do kina, občas odpočívá, možná až příliš často zabrousí na net a pokecá si na ICQ. Podívat by se chtěla do Ameriky - prochodit města a kdyby měla vyrazit za sluníčkem, tak by nejspíš vyhrál nějaký exotický ostrov. Jako zajímavou dovolenou vidí i návštěvu Egypta.

Kristýna Peterková - 21 let, Praha
povolání: studentka VŠ - policejní akademie
Procento získaných hlasů: 28%
Sedmým rokem navštěvuje hodiny zpěvu u absolventky pražské konzervatoře. Od
svých 17-ti zpívá s pražskou rockovou kapelou-Sinnocence, se kterou absolvovala několik koncertů po České republice a také natočili demo snímek, což vidí jako malou zkušenost s nahráváním ve studiu. Nyní prý obměnili v kapele členy a znovu začínají hrát!. Jako svou dosavadní největší zkušenost bere měsíční turné se svou kapelou po restauracích a kempech na Francouzské riviéře: "Hráli jsme známé světové písně. Byla to pro mě obrovská zkušenost! " Proto se rozhodla, že se přihlásí do SuperStar, aby mohla nabrat další nové zkušenosti a poznala zajímavé lidi. Do budoucna si přeje věnovat se hudbě a tím předávat své pocity ostatním lidem, rozveselit je nebo naopak
dojmout. Kromě zpívání a v případě, že je nějaký volný čas nazbyt, se Kristýnka
zajímá o přírodní kosmetiku a medicínu. Hudební idol nemá jediný konkrétní,
ale váží si každého dobrého a zajímavého zpěváka či zpěvačky! Na české scéně
asi nejvíce obdivuje Lucii Bílou v zahraničí Shakiru a Anastaciu.

Michael Foret - 18 let, Prostějov
povolání: student obchodní akademie
Získal "Divokou kartu"
Michael pochází z Prostějova, ovšem momentálně žije v Křenůvkách. Třetím rokem studuje obchodní akademii, ale v budoucnu by se rád věnoval hudbě. Pokud by toto velké přání náhodou nevyšlo, nejspíš by se vrhl na studium jazyků, hlavně angličtiny. Kromě zpívání ho nejvíce baví sport a kreslení. Miluje tenis, lyžování, volejbal. Moc ho taky baví psát texty. Z muziky poslouchá to, co je nějakým způsobem hezký. Když je hezká písnička a má nějaký zvláštní příběh, je stoprocentně jeho. Mezi oblíbené interprety patří určitě Anastacia, Pink Floyd, U2, Sting, Michael Bolton, Annie Lenox.
O sobě si myslí, že je docela normální kluk, který si rozhodně na nic nehraje. Někdy je prý až moc otevřený a upřímný. Jako nejdůležitější v životě vidí zdraví a lidi, kteří ho mají nejraději na světě. Narodil se ve znamení panny. Je moc rád, když může mít úsměv na tváři a na holkách naopak nemá rád závist a pomluvy, na to má kupodivu nějaký šestý smysl.

Články, zajímavosti
Finále SUPER STAR


Máte dotazy ? Potřebujete naši pomoc nebo radu ? Přejete si objednat Vaši cestu ?
pro jednotlivé trasy Vám obratem sdělíme kalkulaci ceny

Kontaktujte nás, prosím, na telefonu +420 602 100 036 nebo +420 602 204 123 nebo
faxu +420 257 223 185 nebo na emailu miroslav.kopriva@post.cz

© Copyright JM 1996 - 2005

       
   

TYRKYS, škola cest. ruchu
Kurzy a zkoušky průvodců