English
   
   

Auto Kopriva

Mercedes - Benz S classe, Mercedes E classe, Dodge Grand Lux 6+1
   

HOME

Transfery, dopravní služby

Mercedes S 430 L

Mercedes E 320 CDI

Dodge Grand Lux 6 + 1

Služby pro firmy

Výlety do okolí Prahy
Prohlídky Prahy
Pražský hrad
Staré Město
Karlův most
Židovské Město

Related Links

     


Nejžádanější výlety po České republice


Výběr nejnavštěvovanějších míst v rámci výletů mimo Prahu.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného programu pro Vaše klienty. Po dobu prohlídky zajistíme i dopravu osobním vozem nebo minibusem. Obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci a vypracujeme program pro místa, která v této nabídce nejsou uvedena.

Jestliže si objednáte výlet osobním vozem nebo minibusem, tak Vás vyzdvedneme na Vámi určené adrese - ve Vašem hotelu, firmě atd.

Všechny automobily jsou v perfektním technickém stavu, s klimatizaci, telefonem, komfortními sedadly a plnou výbavou. Všichni řidiči jsou příjemní,
společenští a ochotní.

SPOLEHLIVĚ - RYCHLE - BEZPEČNĚ

 

 
                               
Nezapomenutelný zážitek - návštěva hradu Karlštějn

Gotický královský hrad Karlštejn založil Karel IV. v roce 1348. Koncem 19. stol. provedl architekt Josef Mocker pseudogotickou úpravu. Hrad se nachází v krásném romantickém prostředí nedaleko od Prahy.Karlštejn je po Pražském hradu nejnavštěvovanějším památkovým objektem. Přistupný od března do listopadu


HOT TIP

 

Zámek Konopiště a pivovar Benešov

Původní hrad Konopiště byl založen jako gotická pevnost již ve 13. století biskupem Tobiášem z Benešova. Několikrát byl přestavován a v 18. století za Vrtbů byl přeměněn na barokní rezidenci. Roku 1887 Konopiště koupil František Ferdinand d'Este, následník rakouského trůnu; nechal jej přestavět a vybavit vzácným zařízením, uměleckými sbírkami a sbírkami zbraní a loveckých trofejí. Místo barokní zahrady vznikla tzv. Růžová zahrada se skleníky.
Arcivévoda František Ferdinand nechal upravit prostor bývalé stáje na prvním nádvoří a v roce 1900 zde otevřel hernu se střelnicí. Konopišťská herna s kuriózní střelnicí je unikátní památkou, která nemá u nás obdoby. Zámek Konopiště je přístupný od dubna do konce listopadu. V nedalekém Benešově je možné uspořádat exkurzi do pivovaru spojenou s ochutnávkou piva.


Nezapomeňte s sebou ručník a plavky - možnost koupání

Karlovy Vary

Světoznámé lázně Karlovy Vary byly založeny v roce 1358 za Karla IV. Při prohlídce se projdeme po krásných kolonádách, uvidíme termální prameny včetně nejteplejšího pramene na našem území - Vřídla. V Karlových Varech je možné navštívit sklárny Moser, které v roce 1857 založil Ludwig Moser. Sklárna specializovala se na výrobu foukaného, ručně broušeného, rytého a malovaného skla špičkové kvality, které se brzy proslavilo po celém světě a získalo řadu ocenění a medailí; bývá označováno jako "sklo králů" (výrobky sklárny Moser vlastnil papež, anglická princezna další významné osobnosti.);
Karlovy Vary jsou také proslulé tzv. 13. pramenem Becherovkou /možnost návštevy výroby/ a Karlovarskými oplatkami

 

Kutná Hora - na seznamu památek UNESCO

Malebné a unikátní středověké městečko Kutná Hora se nachází asi 60 km od Prahy. Historie města je nerozlučně spjata s dolováním stříbra. Již ve 13. století se zde těžila zhruba třetina evropské produkce tohoto kovu.
V Kutné hoře je možné navštívit unikátní gotický chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, kde se od roku 1300 razily stříbrné mince - tzv. Pražské groše a řadu dalších památek.
V nedalekém Sedlci se nachází kostnice, která se sestává ze dvou kaplí nad sebou - výzdobu tvoří kosti z pozůstatků asi 40 000 lidí, převážně padlých vojáků a obětí morových ran; z kostí jsou zhotoveny kalichy, lustr, monstance, kříž.

Český Krumlov - na seznamu památek UNESCO

Zveme Vás do nádherného středověkého města, které se rozkládá na břehu řeky Vltavy.

V Krumlově mimo náměstí a dalších zajímavých míst navštívíme i zámek, který patří k jedněm z nějzajímavějších u nás. Navštívíme krásně vybavené zámecké interiery, dále jednu z nejcennějších barokních zahrad u nás a také unikátní zámecké divadlo.

Výlet do Českého Krumlova lze spojit s návštěvou zámku Hluboká, který je zajímavý svou unikátní přestavbou ve stylu anglické gotiky.


Máte dotazy ? Potřebujete naši pomoc nebo radu ? Přejete si objednat Vaši cestu ?
pro jednotlivé trasy Vám obratem sdělíme kalkulaci ceny

Kontaktujte nás, prosím, na telefonu +420 602 100 036 nebo +420 602 204 123 nebo
faxu +420 257 223 185 nebo na emailu miroslav.kopriva@post.cz

© Copyright JM 1996 - 2005

         
   

TYRKYS, škola cest. ruchu
Kurzy a zkoušky průvodců